مسجدجامع صفا

المومن في المسجد كالسمك في الماء

مسجد جامع صفا كه قدمتي بيش از 70 سال دارد به امـام جمـاعتی جناب حجةالاسلام‌والمسلمـين سيد ابوتـراب علـوي در خيابان شهيد آيت الله مدنـي روبـروي بيمـارستان امام حسين عليه‌‌السلام واقع گردیده است.

فعاليتهاي فرهنگي اين مسجـد در سال 1366 و با حضور 4 نفر از جواناني كه تجربه‌هاي گرانقـدري از 8 سـال دفـاع مقدس آموخته بودند آغاز گـرديد و با عنايت خداوند منان ، هم‌اكنون با حضور فعال خيل كثيري از جوانان به عنوان يكي از مراكز مهم جذب و تربيت جوانان ادامه دارد.

بنده از سال 1376 دقيقا 14 ارديبهشت ماه با آغاز كلاس “سياحت غرب ” براي گروه صفا پنج بصورت مستمر مرتبط گرديدم ؛ كه قبل از آن با واسطه ي بعض مربيان ارجمند و بزرگوار اين پايگاه فرهنگي بصورت غير مستقيم از خوان گسترده ي آن بهره ها مي بردم تا اين كلاس از پس آن ، تا به امروز ، و انشالله تا هميشه ، هرچند با فراز و فرودهاي بسيار از اين مركز خرمن چين فضائل و آموزه هاي ناب اسلامي و انساني بوده و هستم. بمنه و كرمه ، انشالله

براي سخن گفتن از مسجد ، يك ساعت و يك روز و يك سايت و يك بخش كم است ليكن بنا به وسع توان و توفيقم در روزهاي آينده و مطالب بعدي براي آشنايي شما نكات بيشتري را به عرض خواهم رساند تا شايد دين خود به اين مكان و مجموعه را به قدر ظرفيتم بازگو كنم و از خيل دوستانش گردم….انشالله

لينك سايت مسجد را اضافه ميكنم تا شما هم به اين قطعه از بهشت هاي مومنين راه يابيد:

www.masjedsafa.com

One thought on “مسجدجامع صفا

  1. سلام. من به تازگی با مسجد شما آشنا شدم و کلاس های حاج آقا علوی، اما به همین چند جلسه تمام برنامه ام را با کلاس های چهارشنبه و پنجشنبه مسجد الصفا تنظیم کردم. انشالله یکبار در مسجد زیارتتون کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *